fbpx

Як не припуститися помилки. Дізнайся на семінарі 8 липня

Особиста безпека і приховане носіння - це одна з найгарячих тем сьогодні. Багато хто замислюється про власну безпеку і робить кроки для захисту себе та своєї сім'ї. Але наскільки раціональні ці кроки?

Розглянемо кілька помилок:
1. Вибір зброї. «Як у дядечки міліціонера», «Дівчині легше впоратися з револьвером», «Маленький пістолет зручніше великого - легше сховати на собі» і т.і.
Вибирайте ту зброю, яка зручніша саме Вам для носіння та для стрільби. Комфорт призводить до точності, точність до впевненості. Кількість боєприпасів також грає важливу роль в «світі алкоголю, наркотиків і бронезахисту» злочинного елементу.


2. Вибір одягу. «Великий пістолет складно заховати на собі».
Навчіться одягатися і зробіть пістолет таким саме аксесуаром Вашого гардеробу, як годинник або брючний ремінь.


3. Місце розташування зброї. «Краще синиця в руці, ніж журавель в небі».
Добре, коли зброя є, а ще краще, коли його вихоплення та приведення до бою займає мінімальний час. Носите пістолет в сумці - будьте готові до того, що Вам доведеться контролювати ще й сумку і задіяти дві руки на вихоплення зброї з сумки. Чим ближче зброя до тіла, тім надійніше вона закріплена, тим легше контролювати і зброю й оточуючих.


4. Навчання. «Інтернет все знає» та «Дві великі різниці»
Можна кожен день стріляти зі зброї по банкам, але не вміти грамотно і безпечно для оточуючих застосувати зброю в критичній ситуації. Пройдіть навчання, а потім ... тренуйтеся кожен день.


5. Безпека. «Голова - мій запобіжник».
Коли Ви вирішили придбати зброю - Ви придбали не тільки право, а й обов'язок бути безпечним для оточуючих 24/7

Власник зброї - це спосіб життя.

Дізнатися, як не допустити ці та інші помилки Ви зможете вже 8 липня на Пістолет. Базовий тренінг з основ прикладної стрільби

Comments are closed.